Technológia, ktorá pomáha inteligentným podnikom rásť

Zaoberáme sa tvorbou škálovateľných softvérových aplikácií, podnikového softvéru a automatizačného softvéru, ktorých hlavnou úlohou je eliminovať nadbytočné manuálne procesy a znižovať náklady.

Aware pre vás znamená jeden zdroj, preberajúci zodpovednosť za naplnenie každej z vašich potrieb, súvisiacich so vývojom softvéru.

Čo pre vás môžeme urobiť?

Riešenia a služby

Zameriavame sa na poskytovanie inovatívnych softvérových riešení.

Kariéra s Aware

Hľadáme zanietených technológov s chuťou pridať sa k nášmu rozrastajúcemu sa tímu.

Softvérové riešenia pre vaše podnikanie

Vývoj softvéru na mieru

Naše aplikácie na mieru sú navrhované tak, aby zefektívnili vaše procesy a zvýšili prevádzkovú efektívnosť. Naším cieľom je, aby sme vám pomohli zvýšiť vaše výnosy a znížiť prevádzkové náklady.

Webový dizajn a vývoj

Kvalitný web zvýši vaše Google hodnotenia a zlepší návštevnosť vášho webu prostredníctvom responzívnej, mobilnej, SEO optimalizovanej webovej stránky, navrhnutej a vyvinutej pre modernú dobu.

Business Intelligence

Nástroje Aware Business Intelligence analyzujú a odkrývajú kritické pohľady, ktoré vychádzajú z dát vašej spoločnosti. Naše riešenia obsahujú ľahko použiteľné správy, tabuľky a vizualizácie dát, ktoré zlepšujú operatívne rozhodovanie a optimalizujú podnikovú výkonnosť. Vieme vám pomôcť s doručením Business Intelligence ku každému vo vašej organizácii, používajúcim mobil, tablet alebo notebook

Vývoj mobilných aplikácií

Ľudia trávia používaním svojich smartfónov viac času, než používaním akýchkoľvek iných zariadení, čo zo smartfónov robí skvelý prostriedok pre komunikáciu s vašimi zákazníkmi a zamestnancami. Navrhujeme a budujeme bezpečné a škálovateľné iOS a Android aplikácie, ušité na mieru vašim špecifickým potrebám.

Systémová integrácia

Jednou z veľkých predností Aware sú odborné znalosti v oblasti systémovej integrácie a hostingu. Máme bohaté skúsenosti s integráciou aplikácií so širokou škálou rôznorodých systémov.

Nájdete nás takmer na každom kontinente

Bratislava

Centrála Chiang Mai

Navštíviť stránku

Pridajte sa k našej komunite

Každý deň nový obsah

Naši partneri

Aware má vždy k dispozícii tú najlepšiu technológiu, zariadenie a poradenstvo. Náš tím strávil roky budovaním a udržiavaním partnerských vzťahov.